Special Offers - Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin Wonderfull
The Cheapest Online - Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin Special Offers


Brand Name:
AMARROW
Voltage:
12v
Package:
Yes
Compatible Brand:
ASUS
Model Number:
WC18-OAS-1512PW
Use:
Tablet
Type:
Electric
Place of Origin:
Guangdong China (Mainland)
Color:
Black
output:
12v 1.5a
Material:
PC&PE
Usage:
charger for asus Tablet WIN8
Warranty:
2 years
Tips:
40pin
Connection:
Plug in
Port:shenzhen
Laptop AC Adapter:yes
Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin
1.manufacturer
2.fast shipment
3.Brand new
4.replacement
Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin
USA/EU plug optional
Data Sheet:
| Model No. | WC18-OAS-1512PW |
| AC Input | |
| Nominal Input Voltage | AC 100V~240V |
| Input Voltage Range | AC 95V~265V |
| AC Input Frequency | 50-60Hz |
| DC Output | |
| Output Voltage | 12V |
| Output Current | 1.5A |
| Output Power | 18W |
| DC Connector Size | wide |
| Load Regulation | +/-5% |
| Ripple Noise | 180 Mvp-p |
| Aging & Test | |
| Chroma Model 6000 Auto Test | PCB Tin Leaking T/Over-Voltage Test |
| 100% Full Load Burn-in Test, 405,4hrs Min. | |
| Environment | |
| Operating Temperature | 0C ~40C |
| Operating Humidity | 5%~95%RH |
| Storage Temperature | -20C ~85C |
| Storage Humidity | 5%~95%RH |
| Protection | |
| Over Load Protection | Short Circuit Protection |
| Over Current Protection | Over Temperature Protection |
| Warranty: | |
| 2 years Warranty | |
| Dimensions | |
| PCS/CTN | 50PCS |
| Outer Carton Size | 49*37*32CM |
| Size20 container can load around 23,000 pcs | Size 40 container can load around 46,000 pcs |
Packing Photos:
More products:



Certificate



Delivery & Payment:
1. Delivery Detail:
Sample order less than 100pcs---3work days
100-1000pcs---5work days
More than 1000pcs depends on the order QTY
2. Payment:T/T, Western Union, Order amount more than USD83333.00 accept pay by L/C
Unit Type:
piece
Package Weight:
0.35kg (0.77lb.)
Package Size:
8cm x 5cm x 3cm (3.15in x 1.97in x 1.18in)
Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin for sale, Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin best price,Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin cheap,Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin cheapest, Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin sale,Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin free pdf,Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin Where To Buy,#Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin Discount,#Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin Review,#Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin compare Price,#Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin Who Sells The Cheapest,#Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin The Cheapest Online,What Is The Best Price For Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin ,#Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin download ebook PDF EPUB, book in Polish language,[download] Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin in PDF format,Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin download free book in PDF format,Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin amazon,Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin Alibaba, Best Reviews Of Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin,Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin epub,Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin Limited Time,Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin Get Now,Buy Replacement Charger for ASUS tablet WIN8 40pin Discount
No comments:
Post a Comment