Special Offers - Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V Excellent
Cheap - Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V Special Offers

Compatible Brand:
Acer
Package:
Yes
Model Number:
WC18-OAC-1215PUSB
Brand Name:
AMARROW
Voltage:
12V
plug optional :
USA or EU
Full capactiy:
yes
Connection:Plug in
Port:shenzhen
Laptop AC Adapter:yes
Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply
1.manufacturer
2.fast shipment
3.replaceme
4.US/EU
Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply
USA/EU plug optional
Data Sheet:
| Model No. | WC18-OAC-1215PUSB |
| AC Input | |
| Nominal Input Voltage | AC 100V~240V |
| Input Voltage Range | AC 95V~265V |
| AC Input Frequency | 50-60Hz |
| DC Output | |
| Output Voltage | 12V |
| Output Current | 1.5A |
| Output Power | 18W |
| DC Connector Size | Micro USB |
| Load Regulation | +/-5% |
| Ripple Noise | 180 Mvp-p |
| Aging & Test | |
| Chroma Model 6000 Auto Test | PCB Tin Leaking T/Over-Voltage Test |
| 100% Full Load Burn-in Test, 405 ,4hrs Min. | |
| Environment | |
| Operating Temperature | 0C ~40C |
| Operating Humidity | 5%~95%RH |
| Storage Temperature | -20C ~85C |
| Storage Humidity | 5%~95%RH |
| Protection | |
| Over Load Protection | Short Circuit Protection |
| Over Current Protection | Over Temperature Protection |
| Warranty: | |
| 2 years Warranty | |
| Dimensions | |
| PCS/CTN | 50PCS |
| Outer Carton Size | 49*37*32CM |
| Size20 container can load around 23,000 pcs | Size 40 container can load around 46,000 pcs |
Packing Photos:

More products:







Certificate






Delivery & Payment:
1. Delivery Detail:
Sample order less than 100pcs---3work days
100-1000pcs---5work days
More than 1000pcs depends on the order QTY
2. Payment:T/T, Western Union, Order amount more than USD83333.00 accept pay by L/C
Unit Type:
piece
Package Weight:
0.15kg (0.33lb.)
Package Size:
30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)
Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V for sale, Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V best price,Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V cheap,Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V cheapest, Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V sale,Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V free pdf,Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V Where To Buy,#Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V Discount,#Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V Review,#Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V compare Price,#Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V Who Sells The Cheapest,#Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V The Cheapest Online,What Is The Best Price For Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V ,#Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V download ebook PDF EPUB, book in Polish language,[download] Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V in PDF format,Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V download free book in PDF format,Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V amazon,Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V Alibaba, Best Reviews Of Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V ,Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V epub,Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V Limited Time,Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V Get Now,Buy Wall Charger Adapter AC/DC Power Supply Tablet charger for Acer Iconia Tab A510 A700 A701 EU standard 2A/1.5A AC 100-200V Discount
No comments:
Post a Comment