Best Price - Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB Wonderfull
What Is The Best Price For - Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB Best Price


Brand Name:
AMARROW
Voltage:
5v
Package:
Yes
Compatible Brand:
Lenovo
Model Number:
TC15-FLE-005002PMU
Use:
Tablet
Type:
Electric
Place of Origin:
Guangdong China (Mainland)
Color:
Black
Material:
PC&PE
Usage:
Tablet Charger for lenovo5v 2a
Warranty:
1 years
out put:
5v 2a
tips:
micro usb
AC input voltage:
AC 100V~240V
Port:shenzhen
New or used:100% new
Hot Tablet Charger for lenovo 5v 2a
1.5v 2A 10w Micro USB
2. 1 years warranty
3.fast charging
Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB
Data Sheet:
| Model No. | TC15-FLE-005002PMU |
| AC Input | |
| Nominal Input Voltage | AC 100V~240V |
| Input Voltage Range | AC 95V~265V |
| AC Input Frequency | 50-60Hz |
| DC Output | |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 2A |
| Output Power | 10W |
| DC Connector Size | Micro USB |
| Load Regulation | +/-5% |
| Ripple Noise | 180 Mvp-p |
| Aging & Test | |
| Chroma Model 6000 Auto Test | PCB Tin Leaking T/Over-Voltage Test |
| 100% Full Load Burn-in Test, 405,4hrs Min. | |
| Environment | |
| Operating Temperature | 0C ~40C |
| Operating Humidity | 5%~95%RH |
| Storage Temperature | -20C ~85C |
| Storage Humidity | 5%~95%RH |
| Protection | |
| Over Load Protection | Short Circuit Protection |
| Over Current Protection | Over Temperature Protection |
| Warranty: | |
| 1 years Warranty | |
| Dimensions | |
| PCS/CTN | 50PCS |
| Outer Carton Size | 49*37*32CM |
| Size20 container can load around 23,000 pcs | Size 40 container can load around 46,000 pcs |
Packing Photos:
More products:


Certificate



Delivery & Payment:
1. Delivery Detail:
Sample order less than 100pcs---3work days
100-1000pcs---5work days
More than 1000pcs depends on the order QTY
2. Payment:T/T, Western Union, Order amount more than USD83333.00 accept pay by L/C
Unit Type:
piece
Package Weight:
0.35kg (0.77lb.)
Package Size:
8cm x 5cm x 3cm (3.15in x 1.97in x 1.18in)
Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB for sale, Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB best price,Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB cheap,Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB cheapest, Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB sale,Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB free pdf,Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB Where To Buy,#Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB Discount,#Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB Review,#Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB compare Price,#Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB Who Sells The Cheapest,#Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB The Cheapest Online,What Is The Best Price For Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB ,#Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB download ebook PDF EPUB, book in Polish language,[download] Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB in PDF format,Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB download free book in PDF format,Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB amazon,Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB Alibaba, Best Reviews Of Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB,Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB epub,Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB Limited Time,Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB Get Now,Buy Tablet charger for lenovo ThinkPad Tablet1 Miix2 8 5V2-3A Micro USB Discount
No comments:
Post a Comment