Special Price - tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 Wonderfull
What Is The Best Price For - tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 Special Price


Brand Name:
AMARROW
Voltage:
9v
Package:
Yes
Compatible Brand:
Amazon Kindle
Model Number:
WC18-FAO-900200P2507
Use:
Tablet
Type:
Electric
Place of Origin:
Guangdong China (Mainland)
Color:
Black
Material:
PC&PE
Usage:
tablet charger for Aoson
Warranty:
2 years
out put:
9v 2a
tips:
2.5*0.7mm
AC input voltage:
AC 100V~240V
Port:shenzhen
New or used:100% new
tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8
1. 2 years warranty
2.fast charging
3.USA/EU plug optional
tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8
Data Sheet:
| Model No. | WC18-FAO-900200P2507 |
| AC Input | |
| Nominal Input Voltage | AC 100V~240V |
| Input Voltage Range | AC 95V~265V |
| AC Input Frequency | 50-60Hz |
| DC Output | |
| Output Voltage | 9V |
| Output Current | 2A |
| Output Power | 18W |
| DC Connector Size | 2.5mm*0.7mm |
| Load Regulation | +/-5% |
| Ripple Noise | 180 Mvp-p |
| Aging & Test | |
| Chroma Model 6000 Auto Test | PCB Tin Leaking T/Over-Voltage Test |
| 100% Full Load Burn-in Test, 405,4hrs Min. | |
| Environment | |
| Operating Temperature | 0C ~40C |
| Operating Humidity | 5%~95%RH |
| Storage Temperature | -20C ~85C |
| Storage Humidity | 5%~95%RH |
| Protection | |
| Over Load Protection | Short Circuit Protection |
| Over Current Protection | Over Temperature Protection |
| Warranty: | |
| 2 years Warranty | |
| Dimensions | |
| PCS/CTN | 50PCS |
| Outer Carton Size | 49*37*32CM |
| Size20 container can load around 23,000 pcs | Size 40 container can load around 46,000 pcs |
Packing Photos:
More products:


Certificate



Delivery & Payment:
1. Delivery Detail:
Sample order less than 100pcs---3work days
100-1000pcs---5work days
More than 1000pcs depends on the order QTY
2. Payment:T/T, Western Union, Order amount more than USD83333.00 accept pay by L/C
Unit Type:
piece
Package Weight:
0.35kg (0.77lb.)
Package Size:
8cm x 5cm x 3cm (3.15in x 1.97in x 1.18in)
tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 for sale, tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 best price,tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 cheap,tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 cheapest, tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 sale,tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 free pdf,tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 Where To Buy,#tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 Discount,#tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 Review,#tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 compare Price,#tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 Who Sells The Cheapest,#tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 The Cheapest Online,What Is The Best Price For tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 ,#tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 download ebook PDF EPUB, book in Polish language,[download] tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 in PDF format,tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 download free book in PDF format,tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 amazon,tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 Alibaba, Best Reviews Of tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8,tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 epub,tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 Limited Time,tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 Get Now,Buy tablet charger for Aoson M19,PIPO M2,M3, M8,M8 Discount
No comments:
Post a Comment