Best Offers - charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm Very Good
Under (Add Your Price Ranges) - charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm Best Offers


Brand Name:
AMARROW
Voltage:
5v
Package:
Yes
Compatible Brand:
SONY
Model Number:
WC07-FSO-005150P4017
Use:
Tablet
Type:
Electric
Place of Origin:
Guangdong China (Mainland)
Color:
Black
Material:
PC&PE
Usage:
charger for Sony tablet
Warranty:
2 years
out put:
5V 1.5A
tips:
4.0mm*1.7mm
AC input voltage:
AC 100V~240V
Port:shenzhen
New or used:100% new
charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm
1. 2 years warranty
2.fast charging
3.USA/EU plug optional
charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm
Data Sheet:
| Model No. | WC07-FSO-005150P4017 |
| AC Input | |
| Nominal Input Voltage | AC 100V~240V |
| Input Voltage Range | AC 95V~265V |
| AC Input Frequency | 50-60Hz |
| DC Output | |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1.5A |
| Output Power | 7W |
| DC Connector Size | 4.0mm*1.7mm |
| Load Regulation | +/-5% |
| Ripple Noise | 180 Mvp-p |
| Aging & Test | |
| Chroma Model 6000 Auto Test | PCB Tin Leaking T/Over-Voltage Test |
| 100% Full Load Burn-in Test, 405,4hrs Min. | |
| Environment | |
| Operating Temperature | 0C ~40C |
| Operating Humidity | 5%~95%RH |
| Storage Temperature | -20C ~85C |
| Storage Humidity | 5%~95%RH |
| Protection | |
| Over Load Protection | Short Circuit Protection |
| Over Current Protection | Over Temperature Protection |
| Warranty: | |
| 2 years Warranty | |
| Dimensions | |
| PCS/CTN | 50PCS |
| Outer Carton Size | 49*37*32CM |
| Size20 container can load around 23,000 pcs | Size 40 container can load around 46,000 pcs |
Packing Photos:

More products:






Certificate







Delivery & Payment:
1. Delivery Detail:
Sample order less than 100pcs---3work days
100-1000pcs---5work days
More than 1000pcs depends on the order QTY
2. Payment:T/T, Western Union, Order amount more than USD83333.00 accept pay by L/C
Unit Type:
piece
Package Weight:
0.2kg (0.44lb.)
Package Size:
8cm x 5cm x 3cm (3.15in x 1.97in x 1.18in)
charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm for sale, charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm best price,charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm cheap,charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm cheapest, charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm sale,charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm free pdf,charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm Where To Buy,#charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm Discount,#charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm Review,#charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm compare Price,#charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm Who Sells The Cheapest,#charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm The Cheapest Online,What Is The Best Price For charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm ,#charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm download ebook PDF EPUB, book in Polish language,[download] charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm in PDF format,charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm download free book in PDF format,charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm amazon,charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm Alibaba, Best Reviews Of charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm,charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm epub,charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm Limited Time,charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm Get Now,Buy charger for Sony tablet 5V 1.5A 4.0mm*1.7mm Discount
No comments:
Post a Comment