Best Price - Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US Very Recommended
What Is The Best Price For - Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US Best Price


Package:
Yes
Brand Name:
AMARROW
Model Number:
TC15-FAS-005003PMU
Compatible Brand:
ASUS
Voltage:
5v
Use:
Tablet
Type:
Electric
Place of Origin:
Guangdong China (Mainland)
Color:
Black
Material:
PC&PE
Usage:
Tablet Charger for Asus 5v 2a
Warranty:
1 years
out put:
5v 2a
tips:
micro usb
AC input voltage:
AC 100V~240V
Port:shenzhen
New or used:100% new
New arrival Tablet Charger for Asus 5v 2a
1.5v 2A 10w Micro USB
2. 1 years warranty
3.fast charging
Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US
Data Sheet:
| Model No. | TC15-FAS-005003PMU |
| AC Input | |
| Nominal Input Voltage | AC 100V~240V |
| Input Voltage Range | AC 95V~265V |
| AC Input Frequency | 50-60Hz |
| DC Output | |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 2A |
| Output Power | 10W |
| DC Connector Size | Micro USB |
| Load Regulation | +/-5% |
| Ripple Noise | 180 Mvp-p |
| Aging & Test | |
| Chroma Model 6000 Auto Test | PCB Tin Leaking T/Over-Voltage Test |
| 100% Full Load Burn-in Test, 405,4hrs Min. | |
| Environment | |
| Operating Temperature | 0C ~40C |
| Operating Humidity | 5%~95%RH |
| Storage Temperature | -20C ~85C |
| Storage Humidity | 5%~95%RH |
| Protection | |
| Over Load Protection | Short Circuit Protection |
| Over Current Protection | Over Temperature Protection |
| Warranty: | |
| 1 years Warranty | |
| Dimensions | |
| PCS/CTN | 50PCS |
| Outer Carton Size | 49*37*32CM |
| Size20 container can load around 23,000 pcs | Size 40 container can load around 46,000 pcs |
Packing Photos:
More products:



Certificate



Delivery & Payment:
1. Delivery Detail:
Sample order less than 100pcs---3work days
100-1000pcs---5work days
More than 1000pcs depends on the order QTY
2. Payment:T/T, Western Union, Order amount more than USD83333.00 accept pay by L/C
Unit Type:
piece
Package Weight:
0.2kg (0.44lb.)
Package Size:
8cm x 5cm x 13cm (3.15in x 1.97in x 5.12in)
Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US for sale, Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US best price,Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US cheap,Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US cheapest, Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US sale,Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US free pdf,Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US Where To Buy,#Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US Discount,#Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US Review,#Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US compare Price,#Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US Who Sells The Cheapest,#Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US The Cheapest Online,What Is The Best Price For Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US ,#Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US download ebook PDF EPUB, book in Polish language,[download] Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US in PDF format,Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US download free book in PDF format,Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US amazon,Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US Alibaba, Best Reviews Of Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US,Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US epub,Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US Limited Time,Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US Get Now,Buy Tablet Charger for Asus T100TA Eee Pad /MeMo 171 VivoTab/ Smart ME400C/ME370T Tablet 5V2A-3A EU/US Discount
No comments:
Post a Comment